2017-2018 YENİ ÖĞRENCİ KAYDI

03 Ağu

  • Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
  • Tüm Duyurular

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ KAYITLARI

Elektronik Kayıt (E-kayıt) Tarihleri:  11-16 Ağustos 2017

E-Kayıt, Çocuk Gelişimi ve Yaşlı Bakımı kazanan öğrenciler için zorunlu olup herhangi bir nedenle elektronik kaydı gerçekleştiremeyen veya zorunlu nedenlerle elektronik kaydı yapılamayan öğrenciler, Üniversitemize gelerek kaydını şahsen yaptırabilecek.İlk ve Acil Yardım Programını kazanan öğrenciler elektronik kayıt (E-kayıt) yapamayacakları için şahsen kayıt yaptırmaları gerekmektedir.E-Kayıt yaptıran adaylar da ön kayıt yaptıracaklar.Ön kayıt için linki tıklayınız https://obs.duzce.edu.tr/preregistration/checkstudent

 E-kayıt yaptıracak öğrenciler 11 - 16 Ağustos 2017 tarihleri arasında “www.turkiye.gov.tr” adresindeki “e-hizmetler” bölümü altında yer alan “Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı” başlığı altında açılacak olan “Üniversite E-Kayıt” seçeneğini tıklayarak kayıtlarını gerçekleGtireceklerdir. 

E-Kayıt yaptıran adayların kayıt için Üniversitemize gelmelerine ya da her hangi bir belge sunmalarına gerek yoktur.

Şahsen Kayıt Tarihleri : 14-18 Ağustos 2017

İlk ve Acil Yardım Programını kazanan adayların taşıması gereken özel koşul ve almaları gereken sağlık kurulu raporu hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

Şahsen Kayıt Yeri:Düzce Üniversitesi Merkez Kampusu (Konuralp Yerleşkesi) Atatürk Eğitim ve Kültür Merkezi Konuralp YerleGkesi/DÜZCE

Kayıtlara yönelik ayrıntılı bilgi almak için  tıklayınız.

Şahsen Kayıt İçin Gerekli Belgeler:

1-Lise Diplomasının aslı ya da yeni tarihli Geçici Mezuniyet Belgesinin aslı. (Fotokopi ya da noter onaylı suret kabul edilmez)

2-Ön Kayıt Formu (Öğrencilerimiz 11.08.2017 tarihinden itibaren ön kayıt formuna giriş yapabilirler). Ön Kayıt formuna https://obs.duzce.edu.tr/preregistration/checkstudent linkinden ulaşabilirsiniz. Ön kayıt formu aday tarafından ıslak imzalı olarak teslim edilecektir.

3-2017-ÖSYM Sonuç Belgesi (İnternet Çıktısı)                              

4-Fotoğraflı Nüfus Cüzdan Fotokopisi                                              

5-6 adet 4.5x6 ebadında son 6 ay içinde çekilmiş Vesikalık Fotoğraf.      

6-A-4 Ebadında Büyük Beyaz Zarf                                                    

7-6 TL’lik Posta Pulu

8-29 yaşından büyük olan erkek adayların “Askerlikle İlişkisi Yoktur” belgesi (29 yaşından büyük yükümlülerin “askerlikle ilişiği yoktur” belgesi olmadan kesinlikle kayıtları yapılmayacaktır).

9-Sağlık Kurulu Raporu (Sadece İlk ve Acil Yardım Programını Kazanan Adaylar için geçerlidir. Diğer bölümlerin sağlık raporu almalarına gerek yoktur).Sağlık Raporu tam teşekküllü Devlet ya da Üniversite Hastanelerinden alınacaktır.